Krótko o firmie Matbud.             
Firma Matbud istnieje od 1993 roku, jako firma przewozowa. Wozimy tysiące osób każdego dnia.

W 2001 roku otworzyliśmy biuro turystyczne,  które sukcesywnie  powiększa swoją ofertę. 
Kientów naszej firmy wozimy praktycznie po całej Europie.  Posiadamy kilkadziesiąt autobusów do  przewozów  regionalnych i kilka autokarów turystycznych. Sukcesywnie powiększamy naszą ofertę  przewozową i turystyczną. Aktywni jesteśmy nad Bałtykiem i w górach.  Bardzo często odwiedzamy naszych  południowych sąsiadów. Korzystamy z usług sprawdzonych przewodników i pilotów, a nasi kierowcy   posiadają  wieloletnie doświadczenie. Ostatnio powiększyliśmy naszą ofertę o turnusy rehabilitacyjne dla  osób niepełnosprawnych, oraz turnusy rekreacyjno-kuracyjne z zabiegami leczniczymi ogólnie dostępne w  ośrodkach wczasowych w Karkonoszach. Popatrz na odpowiedni odnośnik w naszej ofercie aby dowiedzieć się  więcej.   W roku 2003 otrzymaliśmy z rąk prezydenta Inowrocławia p. Ryszarda Brejzy nagrodę za „Najlepszy  produkt roku”.
Firma MATBUD może również poszczycić się otrzymaniem tytułu honorowego:  " Przyjaciela Szkoły."
Ponad to jako firma przewozowa obsługiwaliśmy, w m-cu maju 2005r. wyjazd do Watykanu z prezydentem Inowrocławia p. Ryszardem Brejzą, podczas którego nadano
Papieżowi Janowi Pawłowi II honorowy tytuł: "Obywatela Miasta Inowrocławia"Dzięki Państwa zaufaniu w obsłudze wycieczek szkolnych, postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o nowe produkty turystyczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta i nadchodzącym zmianom w branży turystycznej, pragniemy ułatwić nauczycielom organizację wyjazdów dzieci i młodzieży w poszerzeniu wiedzy o Polsce i poznaniu zabytków naszej historii oraz dorobku kulturowego minionych epok i czasów nam współczesnych. Kierownictwo firmy "Matbud".